ENVIRO 2021 - Reducing the risk of negative climate change impacts in the landscape

Igaz Dušan, Książek Leszek et al.

Proceedings of scientific abstracts from the 25th International Scientific Conference ENVIRO 2021, held under the auspices of the dean of Horticulture and Landscape Engineering Faculty, Slovak University of Agriculture in Nitra prof. Ing. Dušan Igaz, PhD. and dean Faculty of Environmental Engineering and Land Surveying, University of Agriculture in Krakow dr hab. inż. Leszek Książek prof. UR.

picture_as_pdf e-publikácia

Toto je elektronická publikácia, ktorú Vám ponúkame zdarma a môžete si ju stiahnuť v jej plnom rozsahu v časti Prílohy (nižšie).

Množstvo

Elektronické, alebo online publikácie, ktoré ponúkame zdarma si môžete stiahnuť v ich plnom rozsahu (v časti Prílohy), avšak niektoré sú zaheslované. Heslá k týmto publikáciám Vám poskytnú ich autori, prípadne pedagógovia, ktorí Vám daný, alebo súvisiaci predmet prednášajú. Inštitúcie kontaktujte prosím, Vydavateľstvo SPU v Nitre na adrese vesspu@uniag.sk

978-80-552-2408-4

Rok vydania

Špecifické referencie

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.